Piotr Paczka

Niezależny doradca

kancelaria@sukcesjadlafirm.pl
+48 517 101 011

Jestem niezależnym doradcą, co oznacza, że nie pracuję dla marki czy firmy, a dla Ciebie. Moja praca polega głównie na dogłębnej analizie Twoich możliwości, potrzeb oraz historii. Pozwala mi to napisać scenariusz zdarzeń, który dokładnie określi, jakie rozwiązania są dla Ciebie najlepsze.

Moją specjalnością są zarówno ubezpieczenia na życie, jak i pomoc w zabezpieczeniu finansowym dla firm. Indywidualne podejście oraz przejrzystość oferty to dwie kwestie, które zawsze towarzyszą mi podczas każdej współpracy. Od 2008 prowadzę własną działalność, co buduje silną nić porozumienia w pracy z klientem biznesowym. Zmieniając świadomość przedsiębiorców,pomagam im skutecznie zadbać o przyszłość firmy i zabezpieczyć majątek wspólników.

Bazując na swoim doświadczeniu, jestem w stanie skutecznie zabezpieczyć Twoją firmę, przeprowadzić proces sukcesji w firmie czy zapewnić dobrze dobrane zabezpieczenie wspólnikówSwoim klientom zapewniam profesjonalną usługę, opartą o edukację jak zarządzać finansami oraz pomoc w pisaniu scenariuszy, niezbędnych do zaplanowania odpowiednich kroków w przyszłości.

Aleksandra Bogusławska

Radca prawny

kancelaria@sukcesjadlafirm.pl
+48 662 019 921

O życiu i końcu istnienia firmy wie wszystko. Wielokrotnie uczestniczyła w procesach zakładania firm, budowania marek, jak i wspomagała już rozwinięte, duże, średnie i małe przedsiębiorstwa w ich działalności, w tym także w zakresie postępowań przetargowych.

Obserwowała powstawanie i rozwój firm – od tych rodzinnych, przez start up’y, a kończąc na firmach o korporacyjnej strukturze. Równie często w swojej karierze zawodowej miała styczność z procesami przejęcia firm przez następców prawnych, jak i likwidacji przedsiębiorstw.

Trudne, wieloletnie doświadczenia klientów, związane z brakiem uporządkowania spraw przejęcia firmy, uwidoczniły jak ważne jest zabezpieczenie przedsiębiorców na wypadek przekazania przedsiębiorstwa swoim następcom. W chwili obecnej pomaga klientom w sprawach sukcesji niezależnie od formy prowadzonej działalności.

Edyta Majewską

Radca prawny

kancelaria@sukcesjadlafirm.pl
+48 505 666 479

Radca prawny z ponad 10 letnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych i osób prywatnych. Na co dzień prawnie wspierający biznes w ramach bieżącej działalności podmiotów gospodarczych, reprezentowaniem ich interesów w postępowaniach sądowych, a także opiniowaniem i tworzeniem umów gospodarczych.

Doradza w zakresie prawa nieruchomości, obsługi rynku e-commerce, prawa ochrony danych osobowych, szeroko pojętego prawa własności przemysłowej i własności intelektualnej oraz branży IT. W ramach aktywności zawodowej realizuje projekty związane z sukcesją pokoleniową, począwszy od planowania sukcesyjnego, po wdrożenie strategii ustalonej z Klientem

Przeprowadza audyty prawne w procesie sukcesji, doradza w zakresie aspektów biznesowych funkcjonowania przedsiębiorstw. Szczególny obszar zainteresowań skupia wokół sukcesji tzw. przedsiębiorstw rolniczych, z uwzględnieniem specyfiki funkcjonowania rodzinnych gospodarstw produkcyjnych.

Sukcesja w firmie

Ten proces wymaga silnego zespołu.

Dysponując silnym zespołem specjalistów jesteśmy w stanie przeprowadzić proces sukcesji w Twojej firmie, szybko i profesjonalnie. 

umów spotkanie

Obszary działalności naszego zespołu

PRAWNY

Analiza posiadanych umów, umów spółek, licencji. koncesji. Prawo handlowe i spadkowe. Planowanie sukcesji.

NOTARIAT

Przygotowanie i sporządzenie wymaganych w procesie sukcesji testamentów oraz umów spółek. 

PODATKI

Dobór najbezpieczniejszej dla Klienta formy prowadzenia działalności oraz przekształcenia. Optymalizacja podatków.

UBEZPIECZENIA

Audyt ubezpieczeń w firmie.
Analiza posiadanych polis życiowych właścicieli firm i wspólników pod kątem zdarzeń losowych i sukcesji nagłej.

FINANSE

Analiza posiadanych umów kredytowych i zobowiązań. Dostarczanie gwarancji finansowych. Optymalizacja finansów.

MEDIACJE

Nasi mediatorzy, prowadzą rozmowy z właścicielami firm oraz ich rodzinami podczas procesu sukcesji.

W czym pomagamy?

Skontaktuj się z nami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodne z polityką prywatności.